-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-009204-a
Торги не відбулися
186 277.00
UAH без ПДВ
Номер:
0cf7082b9ee64e22a97cadbe107b45cb
Внутрішній номер закупівлі:
29741301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-009204-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
186 277.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 16:28 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 16:28 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 277.00 Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини