• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини

Оголошено тендер

223 532.40 UAH
Номер: bb302a59752d43e687ca961df1795b05
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-06-011196-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 223 532.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.07.2026 16:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти спеціального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума223 532.40 UAH