-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-007025-a
Завершена
445 407.00
UAH без ПДВ
Номер:
59019e90940f4ff5a8a4be0c6a84be9b
Внутрішній номер закупівлі:
29739122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-007025-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валентина Проскуріна +380569550028 tec.vtdr2023@gmail.com http://dtec.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
445 407.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 14:57 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 14:57 - 14.07.2026 10:00
Аукціон:
15.07.2026 12:44 - 15.07.2026 13:19
Період кваліфікації:
15.07.2026 13:19 - 20.07.2026 14:26
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴445 407.00 Експертне обстеження (технічне діагностування) та технічне опосвідчення тепломеханічного обладнання та вантажопідйомних механізмів (за ДК 021:2015 –71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань )