• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань

Оголошено тендер

534 488.40 UAH
Номер: b31bddcf15f74295974c9020f43cbcfc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-06-007461-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Очікувана вартість: 534 488.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 06.07.2026 14:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума534 488.40 UAH