-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-006330-a
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Торги не відбулися
200 244.00
UAH без ПДВ
Номер:
0b0b9f9c82fb46d98c737ad1dce44d06
Внутрішній номер закупівлі:
29738443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-006330-a
Замовник:
КП "Шостка-Зеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35187349
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул. Шевченко, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончаренко О.М. +380687775584 kpszb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 244.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 14:41 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 14:41 - 14.07.2026 00:10
Аукціон:
з 15.07.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 244.00 Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів