-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Оголошено тендер
240 292.80
UAH
Номер:
88e12508bac848c4a1684f0b93c5b8b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-007340-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Шостка-Зеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35187349
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул. Шевченко, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Шостка-Зеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35187349
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул. Шевченко, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 292.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування:
06.07.2026 14:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума240 292.80 UAH