-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів будівлі головного корпусу в осях А-Д, 1-49 (1 цикл) та турбін парових з генератором №5, 6, 7
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-004698-a
Завершена
243 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
a8f8325b2190405e8f1c5e4fd0e3978c
Внутрішній номер закупівлі:
29736836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-004698-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Побережна Тетяна 380442776813 dog.dtec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
243 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 13:02 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 13:02 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 15:57
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 17.07.2026 08:02
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 750.00 Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів будівлі головного корпусу в осях А-Д, 1-49 (1 цикл) та турбін парових з генератором №5, 6, 7