-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів будівлі головного корпусу в осях А-Д, 1-49 (1 цикл) та турбін парових з генератором №5, 6, 7
Оголошено тендер
292 500.00
UAH
Номер:
50e9de2eee4542a89b907d44d18f0cf0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-005747-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
292 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів будівлі головного корпусу в осях А-Д, 1-49 (1 цикл) та турбін парових з генератором №5, 6, 7
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Дата опублікування:
06.07.2026 12:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума292 500.00 UAH