-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-002257-a
керуючись, постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590 (із змінами)
Завершена
270 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7dc06c658d644feb783433e8cdfed30
Внутрішній номер закупівлі:
29734404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-002257-a
Замовник:
комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05445534
-
Адреса:
03131, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Лютнева,58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міщук Ірина Василівна +380982365058 tender-im@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 11:03 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 11:03 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:27
Період кваліфікації:
14.07.2026 00:00 - 15.07.2026 15:53
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача