-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача
Оголошено тендер
324 000.00
UAH
Номер:
d0206c22e24d421e9f04b44e256b8491
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-06-002638-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05445534
-
Адреса:
03131, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Лютнева,58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05445534
-
Адреса:
03131, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Лютнева,58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача
Примітки:
керуючись, постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590 (із змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.07.2026 10:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Зливоприймальник ДС1 (D400) квадр.отвори Київавтодор із запірним пристроєм шт 5 Зливоприймальник типу "ДМ1" 805х405 із замком С250 (ПР) шт 15 Решітка чавунна дощоприймача (800х400х40 мм) С250 (БМ) шт 10 Люк чавунний каналізаційний важкий типу "Т" С250 (d-800 мм, h-120 мм) (БМ) шт 10 Решітка дорожня пластмасова ДБ 880х420х80 (ХП) 12,5т шт 5
Кількість
45 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7691 - Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума324 000.00 UAH