-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пам’ятний знак
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-009482-a
Торги відмінено
446 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ce4718babf844387aed3cffe6a95514e
Внутрішній номер закупівлі:
29729714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-009482-a
Замовник:
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412018
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, с. Киселівка, вул. Молодіжна, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Губко +380964638614 bug_kiselivka@ukr.net https://kyselivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
446 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 16:10 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 16:10 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:54
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 15.07.2026 14:59
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1672726262d84002b61aaa6bb3fdace5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відміна закупівлі відповідно до пп. 2 п. 50 Особливостей, а саме:неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.Замовнику надійшло звернення в якому зазначено, що дизайн пам’ятного знаку, який є предметом закупівлі, є результатом інтелектуальної творчості та об’єктом авторського права. В зв’язку з цим технічне завдання потребує повного перегляду.
Період оскарження:
22.07.2026 16:29 - 02.08.2026 00:00
Дата опублікування:
22.07.2026 16:29
Дата виконання:
02.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴446 500.00 Пам’ятний знак