• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пам’ятний знак

Оголошено тендер

535 800.00 UAH
Номер: da18ee530682490e829f1592ed6a6c35
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-03-006822-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 535 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пам’ятний знак
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.07.2026 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиселівка
Сума535 800.00 UAH