-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (13-100); Вугілля кам’яне марки Ж (50-100)
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-009297-a
Завершена
500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d1c6bfaf82cb45f1854f0ab704bfda6e
Внутрішній номер закупівлі:
29729531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-009297-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІСОВОДСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537756
-
Адреса:
32046, Україна, Хмельницька область, село Лісоводи, ВУЛИЦЯ СУГЕРОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зьомок Наталія Володимирівна +380385193250 ruslan7ka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 16:03 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 16:03 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 11:06
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 21.07.2026 16:30
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Вугілля кам’яне марки Г (13-100); Вугілля кам’яне марки Ж (50-100)