• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки Г (13-100); Вугілля кам’яне марки Ж (50-100)

Оголошено тендер

600 000.00 UAH
Номер: bc93c5645e0c4cd5b02736af4f7ec321
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-03-010477-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІСОВОДСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІСОВОДСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ"
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки Г (13-100); Вугілля кам’яне марки Ж (50-100)
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №13 від 03.07.2026 року.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 03.07.2026 15:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛісоводи
Сума600 000.00 UAH