• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні побутові прилади

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Торги не відбулися

99 850.83 UAH без ПДВ
Номер: b037b0014c4b4943904a7801b88b41b8
Внутрішній номер закупівлі: 29728230
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-007996-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
Контактна особа: Шульга Альона +380535421603, +380991599177 voms_misto@meta.ua https://gdc.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 850.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 15:20 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 15:20 - 11.07.2026 01:00
Аукціон: з 13.07.2026 15:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 850.83 Електричні побутові прилади