-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Оголошено тендер
119 821.00
UAH
Номер:
04493acceaf946c183e35f25b521db05
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-03-004174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212371
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212371
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
119 821.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні побутові прилади
Примітки:
Згідно наявної потреби на 2026 рік. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.07.2026 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяцька
Сума119 821.00 UAH