• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання

Завершена

80 061.35 UAH без ПДВ
Номер: 9e1ab159d83a46fe9be581d45c0a394d
Внутрішній номер закупівлі: 29728034
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-03-007792-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Контактна особа: Вікторія Олександрівна Терес +380462603457 main@cn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 80 061.35 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.07.2026 14:57 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2026 14:57 - 11.07.2026 00:00
Аукціон: 13.07.2026 12:45 - 13.07.2026 13:08
Період кваліфікації: 13.07.2026 13:08 - 15.07.2026 16:10
Період завантаження договору: 21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 061.35 Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання