-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Оголошено тендер
96 073.62
UAH
Номер:
6e37920b9a754fa3b355650bfe3966f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-03-008333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
96 073.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Примітки:
Відповідний код - 90919200-4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.07.2026 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума96 073.62 UAH