-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 – 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки фланцеві у комплекті з відповідними фланцями, прокладками та метизами) за кошти ЮНІСЕФ
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-003557-a
Постачальник гарантує, що країною походження Товару, який буде поставлятися Покупцю, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є російська федерація / республіка білорусь / ісламська республіка іран. Оплата за товар здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня фактичного отримання Товару Покупцем.
Завершена
920 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
87fac2cd063344b480b20dc94842bd65
Внутрішній номер закупівлі:
29723807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-003557-a
Замовник:
КП Теплогарант
×
-
Код ЄДРПОУ:
32325215
-
Адреса:
Україна, Сумська область, Конотоп
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коханівська Анна Миколаївна +380544725176 teplo_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
920 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 11:32 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 11:32 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
13.07.2026 13:42 - 13.07.2026 14:23
Період кваліфікації:
13.07.2026 14:23 - 14.07.2026 14:52
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴920 000.00 Засувки фланцеві у комплекті з відповідними фланцями, прокладками та метизами (за кошти ЮНІСЕФ)