-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки фланцеві у комплекті з відповідними фланцями, прокладками та метизами) за кошти ЮНІСЕФ
Оголошено тендер
1 104 000.00
UAH
Номер:
62d78c89590c400e841da46df5dfd3f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-03-003824-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Теплогарант
×
-
Код ЄДРПОУ:
32325215
-
Адреса:
41615, Україна, Сумська область, Конотоп, *******
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Теплогарант
×
-
Код ЄДРПОУ:
32325215
-
Адреса:
41615, Україна, Сумська область, Конотоп, *******
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 104 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки фланцеві у комплекті з відповідними фланцями, прокладками та метизами) за кошти ЮНІСЕФ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
03.07.2026 11:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування: - кошти ЮНІСЕФ відповідно до Обмінного листа UKR/MOU 20261262 від 20.05.2026 року ( Діяльність 1.3 «Надання критичного обладнання для виконання аварійного ремонту 30 котелень і мережі теплопостачання в м.Конотоп») в частині сплати за Товар без урахування ПДВ, - власні кошти КП «Теплогарант» в частині сплати ПДВ (у разі укладання договору з платником ПДВ)
Сума1 104 000.00 UAH