-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з монтажу та підключення джерел безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-009440-a
Завершена
24 083.33
UAH без ПДВ
Номер:
fcff9c2179d7493bb27fe900d728fb36
Внутрішній номер закупівлі:
29718694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-009440-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380442073797 zakupivli_kyivobl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 16:39 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 16:39 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 14:29
Період кваліфікації:
10.07.2026 00:00 - 14.07.2026 13:47
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 083.33 Послуги з монтажу та підключення джерел безперебійного живлення