-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу та підключення джерел безперебійного живлення
Оголошено тендер
28 900.00
UAH
Номер:
525e0dfad3fb4a6c9981073e20754be0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-02-009644-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській та Чернігівській областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45574396
-
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380442073797 zakupivli_kyivobl@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
28 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу та підключення джерел безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.07.2026 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума28 900.00 UAH