-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 31650000-7 — Ізоляційне приладдя (Термопаста, Припій, Термоусадочна трубка або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-008276-a
Торги не відбулися
1 408.75
UAH без ПДВ
Номер:
0ceafe5367774568a15af415f05940b8
Внутрішній номер закупівлі:
29717530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-008276-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31650000-7 Ізоляційне приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 408.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 15:40 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 15:40 - 10.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 408.75 ДК 021:2015: 31650000-7 — Ізоляційне приладдя (Термопаста, Припій, Термоусадочна трубка або еквівалент)