• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 31650000-7 — Ізоляційне приладдя (Термопаста, Припій, Термоусадочна трубка або еквівалент)

Оголошено тендер

1 690.50 UAH
Номер: 278665f4837f4cab80d94b5c47b834be
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-02-009843-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Очікувана вартість: 1 690.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 31650000-7 — Ізоляційне приладдя (Термопаста, Припій, Термоусадочна трубка або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдя
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.07.2026 15:20
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Термопаста 100г або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Припій дротяний Sn-60% Pb-40% 2,00м 250г або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдя
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Термоусадочна трубка 12 мм або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдя
Кількість 4 метр
Період постачання (не задано)
Термоусадочна трубка 15 мм або еквівалент
Код ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдя
Кількість 1 метр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 690.50 UAH