-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Щебенево-піщана суміш
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-008082-a
Завершена
1 666 327.78
UAH без ПДВ
Номер:
c0b70297f27a4b078ac66f06f4dd9fa5
Внутрішній номер закупівлі:
29717328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-008082-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Бульвар Леоніда Бірюкова, будинок 9, приміщення 2.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Тетяна Володимирівна 380681678695 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 666 327.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 15:33 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 15:33 - 10.07.2026 16:00
Аукціон:
13.07.2026 11:14 - 13.07.2026 11:55
Період кваліфікації:
13.07.2026 11:55 - 15.07.2026 16:19
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 666 327.78 Щебенево-піщана суміш