• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебенево-піщана суміш

Оголошено тендер

1 999 593.33 UAH
Номер: 5fcaea548b7a4d928685b7f7f8f67447
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-02-009912-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 999 593.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебенево-піщана суміш
Примітки: Підстава: пункту 10 Постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 02.07.2026 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Щебенево-пісщана суміш фракції 0-70
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 1104 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Щебенево-пісщана суміш фракції 0-40
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 850 тонна
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуча
Сума1 999 593.33 UAH