-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів за адресами: вул. Дачна, буд.11А, 13А, вул. Курортна, буд.10А, 12А у Заводському районі міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-006250-a
Завершена
3 886 235.00
UAH без ПДВ
Номер:
bca04f9140c9454bacf52c3d46b26733
Внутрішній номер закупівлі:
29715496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-006250-a
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 886 235.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 14:16 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 14:16 - 17.07.2026 14:15
Аукціон:
з 20.07.2026 14:33
Період кваліфікації:
17.07.2026 14:15 - 21.07.2026 11:30
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 886 235.00 Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів за адресами: вул. Дачна, буд.11А, 13А, вул. Курортна, буд.10А, 12А у Заводському районі міста Миколаєва