• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів за адресами: вул. Дачна, буд.11А, 13А, вул. Курортна, буд.10А, 12А у Заводському районі міста Миколаєва

Оголошено тендер

4 663 482.00 UAH
Номер: af07f27161b74f87998eb63ccda38f41
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-02-007432-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
Замовник: Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
Очікувана вартість: 4 663 482.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів за адресами: вул. Дачна, буд.11А, 13А, вул. Курортна, буд.10А, 12А у Заводському районі міста Миколаєва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 02.07.2026 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів за адресами: вул. Дачна, буд.11А, 13А, вул. Курортна, буд.10А, 12А у Заводському районі міста Миколаєва
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7330 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в інших секторах економічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума4 663 482.00 UAH