-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-003688-a
Завершена
2 265 761.55
UAH без ПДВ
Номер:
0c0e1af6647c4a08bd2264bd0d969513
Внутрішній номер закупівлі:
29712957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-003688-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 265 761.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 13:18 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 13:18 - 10.07.2026 15:00
Аукціон:
з 13.07.2026 14:16
Період кваліфікації:
10.07.2026 15:00 - 15.07.2026 08:33
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 265 761.55 Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук