-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук
Оголошено тендер
2 718 913.86
UAH
Номер:
b7d48a589ec949bf8f15b6c55fb1c1aa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-02-003860-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 718 913.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» у місті Кременчук
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
02.07.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 718 913.86 UAH