-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-003031-a
керуючись, постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590 (із змінами)
Торги відмінено
270 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fc381b9cc62944f29391cc4b902330b8
Внутрішній номер закупівлі:
29712306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-003031-a
Замовник:
комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05445534
-
Адреса:
03131, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Лютнева,58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міщук Ірина Василівна +380982365058 tender-im@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 11:24 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 11:24 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 11:42
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0ab49893224b46f8ad2b7a3d1623071e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень
Період оскарження:
02.07.2026 12:16 - 13.07.2026 00:00
Дата опублікування:
02.07.2026 12:16
Дата виконання:
13.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
5395e4f4b80744f6b3c53e93949a9a56
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень
Дата опублікування:
02.07.2026 12:14
Дата виконання:
02.07.2026 12:14
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴270 000.00 Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача