• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: ae86bb4054f74eadb4940a3cc8e84422
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-02-003505-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль"
Замовник: комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль"
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Люк чавунний каналізаційний, зливоприймальник, решітка чавунна дощоприймача
Примітки: керуючись, постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590 (із змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44470000-5 Чавунні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.07.2026 11:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Зливоприймальник ДС1 (D400) квадр.отвори Київавтодор із запірним пристроєм шт 5 Зливоприймальник типу "ДМ1" 805х405 із замком С250 (ПР) шт 15 Решітка чавунна дощоприймача арт.03949 (800х400х40 мм) С250 (БМ) шт 10 Люк чавунний каналізаційний важкий типу "Т" С250 (d-800 мм, h-120 мм) (БМ) шт 10 Решітка дорожня пластмасова ДБ 880х420х80 (ХП) 12,5т шт 5
Код ДК 021:2015: 44470000-5 Чавунні вироби
Кількість 45 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7691 - Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума270 000.00 UAH