-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лінія роздачі іжі (марміт других страв з нержавійки лінії роздачі на 4 GN1 з двома полицями -1шт; нейтральний елемент лінії роздачі з двома додатковими полицями 1200*700*850 – 1 шт; прилавок для столових приборів лінії роздачі з нержавійки – 1 шт; прилавок охолоджувальний з нержавійки лінії роздачі з кубом 1200*700*1700.-1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-002665-a
Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Торги відмінено
176 765.83
UAH без ПДВ
Номер:
71365f80082541cdbdc5ca06ae3546c6
Внутрішній номер закупівлі:
29711940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-002665-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Костючек Владислав Євгенійович 380673399044 VKostuchek@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 765.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 11:03 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 11:03 - 10.07.2026 12:00
Аукціон:
13.07.2026 15:08 - 13.07.2026 15:31
Період кваліфікації:
з 13.07.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b6c00306b40a4be29bbd0b91fb84ad9e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити тендер за номером UA-2026-07-02-002665-a з підстави, що передбачена
підпунктом 2 п. 50 Особливостей, а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, а саме у зв’язку з неможливістю усунення внесення змін в тендерну документацію (Додаток 2. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі): у марміта других страв помилково було вказано «Марміт виробляється з чотирьма прямокутними конфорками», що викликало обставини подальшої неможливості проведення процедури.
Період оскарження:
17.08.2026 12:40 - 28.08.2026 00:00
Дата опублікування:
17.08.2026 12:40
Дата виконання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴176 765.83 Лінія роздачі іжі (марміт других страв з нержавійки лінії роздачі на 4 GN1 з двома полицями -1шт; нейтральний елемент лінії роздачі з двома додатковими полицями 1200*700*850 – 1 шт; прилавок для столових приборів лінії роздачі з нержавійки – 1 шт; прилавок охолоджувальний з нержавійки лінії роздачі з кубом 1200*700*1700.-1 шт.)