• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електророзподільні кабелі

Завершена

6 155 749.72 UAH без ПДВ
Номер: 772e20c05e414972a2ce18dc2226e021
Внутрішній номер закупівлі: 29711064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-02-001796-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Олена Друшляк 380503661698 d_olena_htm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 155 749.72 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.07.2026 10:25 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2026 10:25 - 11.07.2026 00:00
Аукціон: 13.07.2026 13:36 - 13.07.2026 14:11
Період кваліфікації: 13.07.2026 14:11 - 24.07.2026 13:47
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 155 749.72 Електророзподільні кабелі