-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-000515-a
Торги не відбулися
292 299.87
UAH без ПДВ
Номер:
fb1cdd92391942e793bd8ef830c03eec
Внутрішній номер закупівлі:
29709820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-000515-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій МУХІН 380504867544 a.mukhin@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
292 299.87 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 09:22 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 09:22 - 10.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 13:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴292 299.87 Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"