• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

350 759.84 UAH
Номер: 3764129528d8427a92d8852ca5e0f303
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-21-015197-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 350 759.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №271-26 від 21.05.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок
Дата опублікування: 21.05.2026 16:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума350 759.84 UAH