-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Сталь арматурна, кругла
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-009022-a
Завершена
326 178.85
UAH без ПДВ
Номер:
ee6501af9e3246b5b9aa70c6c8f72ba2
Внутрішній номер закупівлі:
29708062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-009022-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Огребчук Галина Іванівна 0363664620 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
326 178.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 16:47 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 16:47 - 09.07.2026 14:00
Аукціон:
10.07.2026 12:26 - 10.07.2026 12:55
Період кваліфікації:
10.07.2026 12:55 - 21.07.2026 16:09
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴326 178.85 Сталь арматурна, кругла