-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сталь арматурна, кругла
Оголошено тендер
391 414.62
UAH
Номер:
ed7e5319a712497391cf61c6d0c58782
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-01-000369-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, Промислова зона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАЗАРІВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
391 414.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сталь арматурна, кругла
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Дата опублікування:
01.07.2026 08:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума391 414.62 UAH