• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Колісні транспортні засоби в кількості 4 - шт., за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"

Торги не відбулися

7 333 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 58c10b489c5b432fad7dfdf7d1fcf243
Внутрішній номер закупівлі: 29706182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-007124-a   
Замовник: Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
Контактна особа: Іван Андрієвський +380752888730 andriievskyi2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 333 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 15:16 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 15:16 - 09.07.2026 00:00
Аукціон: з 09.07.2026 13:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 333 333.33 Колісні транспортні засоби в кількості 4 - шт., за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"