• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Колісні транспортні засоби в кількості 4 - шт., за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"

Оголошено тендер

8 800 000.00 UAH
Номер: 7568aad1c0b445f38494be2231b14653
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-01-006351-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
Замовник: Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
Очікувана вартість: 8 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Колісні транспортні засоби в кількості 4 - шт., за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.07.2026 13:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
JAC T6 Full Extra або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34131000-4 Пікапи
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Автомобіль бортовий з тентом КС-10/3 на базі JAC N56DC або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Автомобіль SKM KC-10 на базі JAC N56 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
JAC Sunray minibus HFC6601KHV або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис«Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2025-2027 роки».
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума8 800 000.00 UAH