-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт місць загального користування (санвузлів) школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-006707-a
Завершена
869 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b64dbc03e47c462e894ab4c6c6400a89
Внутрішній номер закупівлі:
29705803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-006707-a
Замовник:
Школа І–ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи
×
-
Код ЄДРПОУ:
01488943
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Костянтина Данькевича, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкурай Ірина Миколаївна +380445300380 sh292@ukr.net http://www.sh292.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
869 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 15:05 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 15:05 - 13.07.2026 09:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:16
Період кваліфікації:
13.07.2026 09:00 - 13.07.2026 19:24
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴869 000.00 Поточний ремонт місць загального користування (санвузлів) школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5