• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт місць загального користування (санвузлів) школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5

Оголошено тендер

869 000.00 UAH
Номер: d4969217cf244500a62d2a1ab5577376
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-01-008411-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Школа І–ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи
Замовник: Школа І–ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи
Очікувана вартість: 869 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт місць загального користування (санвузлів) школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.07.2026 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт місць загального користування (санвузлів) школи І-ІІІ №292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Костянтина Данькевича, будинок 5
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума869 000.00 UAH