• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по бурових промивальних рідинах свердловини №154 Великобубнівського родовища

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

14 140 407.07 UAH без ПДВ
Номер: b9b2e0e196434c289484e121d61a5bb5
Внутрішній номер закупівлі: 29705301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-006244-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафтиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 140 407.07 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 14:41 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 14:41 - 13.07.2026 12:00
Аукціон: з 14.07.2026 14:00
Період кваліфікації: 13.07.2026 12:00 - 17.07.2026 12:58
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 140 407.07 Послуги по бурових промивальних рідинах свердловини №154 Великобубнівського родовища