• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по бурових промивальних рідинах свердловини №154 Великобубнівського родовища

Оголошено тендер

16 968 488.48 UAH
Номер: 1227bc33457941d4a3daf3cf3dcdc2e1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-01-007080-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 16 968 488.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по бурових промивальних рідинах свердловини №154 Великобубнівського родовища
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Рогатюк Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафти
Дата опублікування: 01.07.2026 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума16 968 488.48 UAH