-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-006245-a
Торги не відбулися
667 155.00
UAH без ПДВ
Номер:
c75a964da3e84a25a9a5a36996996882
Внутрішній номер закупівлі:
29705297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-006245-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
667 155.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 14:41 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 14:41 - 09.07.2026 16:00
Аукціон:
з 10.07.2026 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴667 155.00 Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5