-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5
Оголошено тендер
667 155.00
UAH
Номер:
90ffd8f392b0497a95e2817a07630194
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-01-007816-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
667 155.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
01.07.2026 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту основи котла КВМ-2,5, ремонт топки котла КВМ-2,5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума667 155.00 UAH