• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 -- 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (вакуумні вимикачі, панелі РЗА)

Завершена

2 763 183.72 UAH без ПДВ
Номер: 8e9bf02fbafc4ebfa1ecbd64c782ed2b
Внутрішній номер закупівлі: 29704208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-005182-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
Контактна особа: Наталія Михайлівна Халіман +380532510593 tender05@poe.pl.ua http://www.poe.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 763 183.72 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 14:07 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 14:07 - 09.07.2026 10:00
Аукціон: 10.07.2026 15:30 - 10.07.2026 15:59
Період кваліфікації: 10.07.2026 15:59 - 28.07.2026 15:48
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 763 183.72 ДК 021:2015 -- 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (вакуумні вимикачі, панелі РЗА)