-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 -- 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (вакуумні вимикачі, панелі РЗА)
Оголошено тендер
2 763 183.72
UAH
Номер:
aa7384bc1b8e4f889eb3dd3e7c698c60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-01-003764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131819
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131819
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 763 183.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 -- 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (вакуумні вимикачі, панелі РЗА)
Примітки:
без ПДВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
01.07.2026 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 763 183.72 UAH