-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 – 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-002696-a
Завершена
33 083.33
UAH без ПДВ
Номер:
e4cc5cae44704d9ab580d869847d19e3
Внутрішній номер закупівлі:
29701751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-002696-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лихно Ольга Валеріївна +380457553734 vodokanal_ya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
33 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 11:23 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 11:23 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 13:01
Період кваліфікації:
09.07.2026 00:00 - 09.07.2026 11:44
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 083.33 Послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів