-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 – 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
Оголошено тендер
39 700.00
UAH
Номер:
95175c8537a7425394d7e65f9985a210
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-01-001702-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
39 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 – 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
01.07.2026 10:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума39 700.00 UAH